З обласного бюджету виділили 140 мільйонів на місцеві ініціативи

unnamed (10)

4 березня голова Львівської ОДА Максим Козицький підписав Розпорядження «Про видатки з обласного бюджету на проекти місцевих ініціатив».   Відповідно до цього документу передбачено 140 млн гривень на реалізацію проєктів  1143 переможців Конкурсу місцевих ініціатив.

Про це йдеться у тексті розпорядження Львівської ОДА від 4 березня.

За словами заступника голови Львівської ОДА Івана Собко, цьогоріч розпорядчий документ видано як ніколи швидко.

«Це не тільки кошти для місцевих громад, але й для обласних установ, кошти для об’єктів державної форми власності, які брали участь та перемогли. Це цікаві проекти та ініціативи, які цього року визнані найбільш перспективними. (...) Від сьогодні наші замовники мають можливість розпочинати усі підготовчі роботи для реалізації проєктів. Найближчим часом рекомендуємо відпрацювати місцевим органам самоврядування, органам виконавчої влади підготовку трансферних угод з метою отримання коштів обласного бюджету та готувати відповідні технічні завдання та організаційно-правові заходи для оголошення тендерів у Prozorrо», - зазначив Іван Собко.

Також в ЛОДА наголосили, що планують спільно із правоохоронними органами та Державною фіскальною службою відстежувати якість реалізації проектів та ефективність використання коштів.

«Важливо, щоб кожна гривня бюджету була видимою та використаною ефективно. Ми вітаємо усіх переможців та бажаємо успішної реалізації проєктів», - підкреслив заступник голови.

Зауважимо, що найбільші суми коштів для реалізації проєктів місцевих ініціатив цьогоріч скерують міським бюджетам Львова та Дрогобича, Бродівському, Городоцькому, Дрогобицькому, Жовківському Золочівському, Миколаївському районним бюджетам, а також Мостиській, Мурованській та Бібрській ОТГ.

Нагадаємо, у середу, 19 лютого, Конкурсна рада з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив у Львівській області затвердила переможців. Із повним переліком можна ознайомитися тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: