дивись.info

Депутати зменшили площу індустріального парку «Сигнівка»

Депутати зменшили площу індустріального парку «Сигнівка»

Депутати Львівської міської ради погодили зміну Концепції індустріального парку «Сигнівка».

Згідно з прийнятою ухвалою, 18,8 га від загальної площі індустріальної зони буде продано через аукціон підприємцям під виробничу діяльність, натомість 15 га залишаться безпосередньо під індустріальний парк, передає ІА Дивись.Info.

«Ми в 2017 році ми приймали Концепцію щодо розвитку індустріальної зони „Сигнівка“, загальною площею понад 52 га. Ми підготували чітку карту, на якій видно, що 15 га ми продали під виробництво, де зараз проводяться активні роботи. Ми пропонуємо також продати 18,8 га через аукціон іншим підприємцям під виробничу діяльність, аби там також проводились роботи. І, відповідно, пропонуємо залишити 15 га, як і планувалось, під індустріальний парк. Це вся зміна, яку ми пропонуємо,і не суперечить Концепції. Як ми планували, щоб на цій території було промислове виробництво, так воно там і буде», – запевнила директорка департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич.

«Усі чомусь думали що будівництво індустріального парку — це преференції та пільги. На превеликий жаль, якщо земельна ділянка є в індустріальному парку, то вам треба оформити дуже багато додаткових документів, а пільг — немає. Тому люди, які хочуть купувати землю під виробництво, готові, щоб це було в промзоні «Сигнівка», але не хочуть, аби це було в індустріальному парку, адже буде чимало труднощів та вони не будуть мати бенефітів. Від продажу цієї ділянки ми зможемо отримати додаткові кошти до бюджету на реалізацію важливих об’єктів», – додав міський голова Львова Андрій Садовий.

Як розповіла Ірина Кулинич, мінімальна очікувана сума від продажу землі становить 86 млн.грн. За її словами є інвестори,  які готові придбати на аукціоні цю ділянку.

«Цей проєкт вже давно можна було реалізувати. Львів знаходиться біля кордону. Сюди могли зайти десятки інвесторів, але був лише піар влади. Не було жодних конкурсів, промоції шляху розвитку цього парку. А заяви про те, що є клієнти які готові купити землю, можна сприймати так, що це робиться для конкретних компаній», – заявив депутат Ігор Телівшевський

Натомість його колега, депутат Роман Федишин закликав підтримати ухвалу.

«Але така велика площа, яку ми залишаємо – під великого інвестора. Не завжди  приходить великий інвестор.  Розгляньте можливість 3-4 гектари поділити на дрібні  ділянки, щоб туди могли зайти 20-30 дрібних інвесторів. Для міста краще мати сто дрібних, ніж одного великого. Це дає стабільність і розвиток малого і середнього бізнесу», – заявив депутат.

Зрештою, за відповідну ухвалу проголосувало 35 депутатів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.