дивись.info

Люди зі щепленням від кору майже не хворіють на коронавірус – секретар РНБО

Люди зі щепленням від кору майже не хворіють на коронавірус – секретар РНБО

Секретар РНБО Олексій Данілов розповів, що люди, які отримали щеплення від кору, майже не хворіють на коронавірус. Про це він повідомив в інтерв’ю «Українському радіо».

«З коронавірусом ми також розуміємо, у яких країнах світу це відбувається, більше того, у яких містах, розуміємо середній вік населення, який хворіє на коронавірус, розуміємо, які люди, на превеликий жаль, помирають від нього.

Переважна більшість – це люди літнього віку – 80-85+. Люди, які отримали прививку (щеплення – ред.) на кір, майже не хворіють».

Данілову сказали, що в України люди масово скуповують крупи, цибулю та часник. І запитали, чи можете він заспокоїти людей.

На це він сказав, що «цибуля та часник – це народний засіб, який дозволяє застерігатися та підвищувати імунітет в будь-який період року».

За словами секретаря РНБО, коронавірус не страшний, а найгірше, коли люди починають самі себе накручувати та створювати панічні настрої.

Він додав, що на звичайний грип  хворіє набагато більше людей: «Більше того, від звичайного грипу і гине більше людей ніж від коронавірусу, щороку це близько 650 000».

Раніше Данілов уже жартував, що кращі ліки від коронавірусу – «цибуля, сало і часник».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.