дивись.info

Рябошапка прозвітував про результати діяльності перед процедурою розгляду відставки

Рябошапка прозвітував про результати діяльності перед процедурою розгляду відставки

У четвер, 5 березня, на позачерговому засіданні Верховної Ради, народні депутати розпочали розгляд питання щодо відставки генерального прокурора Руслана Рябошапки.

Чинний генеральний прокурор прозвітував про результати своєї роботи на посаді, а також відповів на закиди ініціаторів питання про відставку. Про це стало відомо з онлайн-трансляції Верховної ради.

Під час своєї доповіді Рябошапка заявив, що реформа прокуратури, очолена ним, вперше за 28 років діяльності відомства, принесла плоди і покращила ситуацію з правосуддям в Україні.

«28 років українська прокуратура була інструментом політичного тиску і репресій. 28 років прокуратура була джерелом власного збагачення для обраних.

Ми робимо реформу прокуратури, яка вже увійшла у історію прокуратури. Всього третій місяць нова прокуратура працює за законом. Саме тому рада розглядає питання про відставку.

Що зроблено за три місяці:

  • за три місяці ми відкрили більше 300 кримінальних провадженьу справах крадіжок лісу, в тому числі керівників лісгоспів;
  • за кожним гральним бізнесом стоїть прокурор або поліцейський. Ми закрили більше 1000 гральних закладів, ми вберегли більше тисячі людських доль;
  • майже 900 осіб очікують на суд у справах корупції;
  • вперше в історії України притягнули до відповідальності очільника ДСНС за недбалість, що призвела до смерті людей;
  • прокуратура повертає українцям ліси, водойми, земельні ділянки;
  • ми не втратили жодної справи», – прозвітував Руслан Рябошапка.

За словами генерального прокурора, постанова про його відставку побудована на відвертій брехні.

«Мене не цікавить заява Бужанського про реформу прокуратури. Зате мене тішить лист батька Катерини Гандзюк, у якому йдеться, що в родини нарешті з’явилася надія на правосуддя», – поділився Рябошапка.

Також Руслан Рябошапка зазначив, що за час своєї професійної діяльності на посаді генерального прокурора він «не став нічиїм слугою».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.