дивись.info

Відому пам’ятку архітектури на Львівщині можуть відновити німці або австрійці

Відому пам’ятку архітектури на Львівщині можуть відновити німці або австрійці

Палац Гредлів у Сколе передадуть НПП «Сколівські Бескиди» та відреставрують. Про це розповів директор Національного природного парку «Сколівські Бескиди» Василь Приндак, йдеться на сайті ОКРУГ.СТРИЙ.

«Рішення про передачу палацу уже є, проте самого факту передачі ще не відбулося, це питання часу. На днях до нас приїжджають німці, їхній архітектор буде визначати об’єм робіт. І вже після того, як буде готовий кошторис почнеться процес пошуку інвестора», – розповідає директор.

Зазначимо, що в Німеччині та Австрії декілька фондів уже зацікавились цим проектом, оскільки власниками його в історичному минулому були австрійці. Відновлений палац хочуть використовувати як візитцентр та конференц-зал. Також планують перенести туди адміністрацію парку.

«Це складна робота, перед тим як брати такий об’єкт ми довго все обдумували. Але якщо цього не зробити, то він просто пропаде», – говорить Василь Приндак.

Нагадаємо, палац Гредлів вважається еталоном розкоші місцевих «олігархів», унікальною історичною пам’яткою, що збереглась до наших днів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.