дивись.info

Львівський органний зал оприлюднив програму на березень

Львівський органний зал оприлюднив програму на березень
фото з відкритих джерел

Львівський органний зал оприлюднив розклад заходів у березні. Окрім традиційних органних концертів, на відвідувачів чекає виставка метеликів з лекцією Івана Дудича, солістка Одеської опери, твори Шопена на роялі XIX століття, музика до кінофільмів та навіть органне відеошоу.

Віденська оперета. Найкраще перенесе в атмосферу благородного прийому із високошанованими гостями вже 7 та 9 березня. Розкіш та блиск, розміреність та аристократичність славетного австрійського міста подарує фіналістка світового конкурсу оперних співаків «Competizione dell`Opera» Наталія Степаняк.

Не просто музика, а музика ангелів! Популярний візуальний перфоманс Органне відеошоу. Арво Пярт повертається у стіни Львівського органного залу з новою силою. Неперевершена органістка Надія Величко спільно із віджеєм Євгеном Червоним створять справжній тандем музики та візії. Кардинальний переворот відчуттів очікується 8 та 13 березня.

Концерт 15 березня присвячений творчості представників австро-німецької школи: Антона Брукнера та Ріхарда Вагнера. Глядачів чекають великі масштабні форми та символізм музики Вагнера, а також оркестрова міць монументального органа у баченні Брукнера.

Що може бути краще за dolby surround? Звісно, тільки орган! 21 березня Львівський Органний Зал запрошує поринути у світ яскравих кадрів кіно та ефектних звуків органа. Глядачі зможуть послухати Музику до кінофільмів у виконанні органістки Надії Величко. Орган і відео – насолода для вух та очей!

22 березня – органно-світлова історія про життя та смерть, земне та небесне. Музично-світлове шоу, яке точно не залишить байдужими поціновувачів класичної літератури – «Данте-симфонія». Твір Ференца Ліста у візуалізації Євгена Червоного та органному супроводі Надії Величко з Євою Куликовською дозволить по-новому відчути та осмислити дантівське Пекло, Чистилище та Рай.

А 26 березня можна перенестись у час вишуканих балів та розкішних салонів, відчути епоху, яка подарувала світові найкращі шедеври мистецтва. Молодий піаніст із Києва Сергій Ковальов виконає прекрасні мініатюри великого романтика Шопена на унікальному віденському роялі кінця XIX століття марки «Швайнгофер».

Духовні напіви з’явились з початком християнства та віками передавалися поколіннями монахів. До 16-го ст. сформувався самобутній Український духовний напів, ввібравши мелос нашої землі. Завершать перший місяць весни українською духовною музикою та звучанням вершини концертної творчості Ференца Ліста. 29 березня о 17:00 відвідувачі отримають можливість відчути справжній катарсис, натхненний звучанням вистави РАДУЙСЯ. Напіви до Богородиці в рамках проекту «ІРМОС. Давні духовні напіви України».

Кажуть, що під час авторського виконання “Трансцендентних етюдів” Ференцом Лістом жінки непритомніли від його темпераменту та артистичності. Цей унікальний фортепіанний цикл, якому притаманні блиск, міць та розмах виконає молодий львівський піаніст Андрій Макаревич одразу після вистави о 19:00.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.