дивись.info

В Росії шість нових випадків коронавірусу

В Росії шість нових випадків коронавірусу

У Росії за добу зареєстровано шість нових хворих на коронавірус SARS-CoV-2. Один випадок зареєстровано в Нижньому Новгороді, п’ять – у Москві.

Про це повідомляє «Лівий берег» з посиланням на оперативний штаб.

Зазначають, що всі хворі недавно відвідували Італію. Людей госпіталізували, вони перебувають у спеціальних інфекційних боксах.

За даними штабу, перебіг захворювання – «легка клінічна форма, проводиться симптоматична терапія, стан пацієнтів задовільний». Коло осіб, з якими вони контактували на території РФ, визначили. Зараз їх беруть під медичний нагляд для обстеження.

Раніше в РФ підтвердили зараження коронавірусом сімох людей: це двоє громадян Китаю, яким діагноз поставили наприкінці січня (обох виписано 12 лютого після одужання), один громадянин РФ, який повернувся з Італії, і один громадянин Італії, який вчиться в медуніверситеті у Санкт-Петербурзі за обміном.

Ще три епізоди – це росіяни, евакуйовані в лютому з круїзного лайнера Diamond Princess, де стався спалах коронавірусу. Ці випадки “на карбі” Японії, оскільки в її порту стояв лайнер, тому, за офіційною статистикою, на території Росії зафіксовано 10 випадків.

Нагадаємо, кількість хворих на коронавірус у світі перевищила 98 000, понад 50% пацієнтів одужали. Найбільшу кількість хворих – понад 80 000 – зафіксували на материковому Китаї. На другому місці за кількістю хворих – Південна Корея, де інфікувалися майже 6300 чоловік. На третьому місці Італія – там занедужали 3 858 осіб.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.