дивись.info

В ЛОДА показали алгоритм дій при виявленні хворого на коронавірус (відео)

В ЛОДА показали алгоритм дій при виявленні хворого на коронавірус (відео)
Фото: ЛОДА

У Львові “госпіталізували хворого” із підозрою на коронавірус. Щоправда, евакуація – навчальна, але наближена до реальних умов.

Для зйомки соціального відеоролика відпрацювали алгоритм дій у разі, якщо доведеться евакуйовувати інфікованих новим коронавірусом, повідомляють в ЛОДА.

Ролик демонструє усі кроки при підозрі на захворювання.

За легендою, чоловік повернувся з півночі Італії за кілька днів до цього. Спочатку проблем зі здоров’ям не помічав, а вчора відчув слабкість, піднялась температура. Відтак, сьогодні прийшов до свого сімейного лікаря на огляд до амбулаторії.

Оскільки пацієнт – потенційний носій вірусу, лікар оглядає його у спецодязі, який одразу утилізується, інструменти та приміщення дезінфікують, а пацієнтів, які на той час перебували в амбулаторії, просять вийти з приміщення.

Лікар викликає швидку – до пацієнтів із підозрою на коронавірус медики приїжджають у спецодязі. Чоловіка оглядають, після цього доправляють до інфекційної лікарні та розміщують у боксі. Тут пацієнта з умовною підозрою знову оглядають, роблять швидкий тест, якщо він позитивний – відправляють далі на підтвердження. Опісля – ще й дезінфікують салон карети швидкої, якою перевозили хворого.

Так, для хворих із підозрою на коронавірус у обласній інфекційній лікарні підготували спеціальні палати, в яких, у разі такої потреби, зможуть розмістити до трьох сотень хворих із Covid-19. Персонал лікарні готовий до надання допомоги таким хворим та забезпечений засобами захисту.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.