дивись.info

Директору львівської школи, що втрапила у мовний скандал, винесуть догану

Директору львівської школи, що втрапила у мовний скандал, винесуть догану
фото ілюстративне

Управління освіти Львова візьме від директора ліцею № 45 пояснення, чому виникла ситуація з формуванням класів мовою національних меншин. Відтак, до директора буде застосоване покарання у вигляді догани.

Про це повідомляє пресцентр Львівської міськради.

На сайті ліцею було розміщено оголошення про набір дітей на навчання українською та мовою національної меншини, що є порушенням. Як пояснила керівник міського управління освіти Зоряна Довганик, законодавством передбачено, що формування класів з викладанням мовою національних меншим можливе лише за зверненнями батьків. Окремий клас може бути сформований, якщо школа отримає більше, ніж 5 таких заяв.

«Мова навчання у всіх школах є державною. Якщо є звернення батьків про навчання мовою національних менших, такі класи можуть формувати. Але це стосується тільки початкової школи. У базовій школі 80% навчання має проводитись державною мовою», — пояснила Зоряна Довганик.

Також на сайті ліцею № 45 були розміщені старі документи. Директору закладу доручили пояснити ситуацію, після чого буде управління освіти застосує ту чи іншу міру покарання.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.