дивись.info

МЗС радить українцям тимчасово відмовитися від поїздок до Італії

МЗС радить українцям тимчасово відмовитися від поїздок до Італії

Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України утриматися від поїздок до Італії через поширення коронавірусної хвороби в цій країні. Про це повідомляє пресцентр МЗС.

«У зв’язку з подальшим загостренням епідемічної ситуації, пов’язаної з поширенням в Італії захворювання, викликаного новим типом коронавірусу (2019-nCoV), Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України тимчасово утриматися від поїздок до Італійської Республіки», – сказано в повідомленні.

При цьому українцям, які продовжують перебувати в Італії, необхідно проявляти підвищену увагу й обережність, дотримуватися рекомендацій і законних вимог місцевих органів влади, вживати необхідних заходів для забезпечення власної безпеки, зокрема, що стосується обмежень на переміщення всередині країни і місць проживання, уникати скупчень людей, а також повідомити про своє місце перебування та контактні дані найближчій консульській установі України або зареєструватися на спеціальному веб-ресурсі.

Водночас українців, які зараз перебувають в Італії, МЗС просить стежити за рекомендаціями, розробленими Міністерством охорони здоров’я Італії.

У разі підвищеної температури тіла, кашлю, утрудненого дихання або після повернення з країн, найбільш уражених коронавірусом, МЗС радить телефонувати на «гарячу лінію» за номером 1500.

МЗС також просить українців відстежувати інформацію на сайтах Посольства України в Італії, генерального консульства України в Мілані, генконсульства України в Неаполі та МЗС України.

«У разі виникнення обставин, що потребують негайного консульського реагування, рекомендуємо громадянам України невідкладно звертатися за номерами “гарячих ліній” на території Італії в Посольство України в Італії (+39 3519 886 823), генерального консульства України в Мілані (+39 3487 254 038) і генерального консульства України в Неаполі (+39 327 736 48 22)», – йдеться в повідомленні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.