дивись.info

У Львові демонтували незаконно встановлену споруду (фото)

У Львові демонтували незаконно встановлену споруду (фото)

Сьогодні, 10 березня, виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення демонтувати неправомірно встановлену тимчасову споруду на пр. Чорновола, 57. Відтак, за словами голови Шевченківської районної адміністрації Надії Банах, основні роботи з демонтажу вже завершились. Про це інформує пресслужба ЛМР.

«Це дуже складний об’єкт із великою кількістю елементів. Наші працівники вже завершили основні роботи з демонтажу. Працюємо настільки оперативно, наскільки дозволяє техніка безпеки», — зазначила Надія Банах.

Львівська міська рада готує матеріали у правоохоронні органи щодо притягнення до відповідальності осіб, які приймали рішення щодо МАФу на пр. Чорновола, 57. Також мерія вчиняє усі дії, аби унеможливити подальше виконання будь-яких робіт на ділянці. Міська рада вважає такі дії з боку обласної ДАБІ та суддів, які приймали рішення щодо МАФу на пр. Чорновола, 57, аферою та вимагає рішення на користь громади міста.

Як повідомили у юридичному департаменті мерії, право на здійснення підприємницької діяльності у тимчасовій споруді площею 56 кв.м. на пр. Чорновола, 57 було надано ТзОВ «Західуніверсал плюс» ухвалою Львівської міської ради № 1568 від 02.03.2017. Однак, власник тимчасової споруди самовільно збільшив площу до 120 м кв, що було узаконено діями ДАБІ у Львівській області.

Крім того, кажуть у міськраді, з 2015 року існує рішення суду, яким оформлено право власності на неіснуючий об’єкт за цією ж адресою. Рішення прийнято без участі муніципалітету.

У мерії стверджують, що частина тимчасової споруди знаходилась на комунікаційних мережах міста, що, фактично, несло в собі загрозу суттєвого їх руйнування.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.