дивись.info

Обмовка по Фрейду чи розкриті карти – новий міністр оборони висловився щодо НАТО

Обмовка по Фрейду чи розкриті карти – новий міністр оборони висловився щодо НАТО

Новий міністр оброни Андрій Таран на представленні зауважив, що адаптація ЗСУ до стандартів НАТО, тепер – недосяжна мета. Про це написав народний депутат Олег Синютка у соцмережі Фейсбук. Нардеп вважає, що після таких слів Таран має або дати спростування, або піти у відставку.

«Обмовка по Фрейду або розкриті карти?

На представленні Міністра оборони новопризначений Міністр Таран свідомо чи підсвідомо озвучив заяву, яка йде всупереч окресленому стратегічному курсу країни.

За його словами, як виявилось, адаптація ЗСУ до стандартів НАТО тепер НЕДОСЯЖНА мета, тепер наш намір – лише «забезпечення спроможності ЗСУ взаємодіяти з силами НАТО».


Невже Президент Зеленський схвалює і доручає чиновнику порушувати норми Конституції, де прописано наше прагнення до вступу в НАТО? Як МОЖНА доручати такому Міністру очолювати оборонну галузь країни, яка воює? Вважаю, що після озвучення програми дій і такого стратегічного бачення, цей чиновник має бути звільнений з посади, в іншому випадку порушення Конституції і відповідальність за слова «підлеглого» лягає персонально на Зеленського.

Невже влада не розуміє, що таким заявами не лише підриває моральний дух серед військовослужбовців, а й ганьбить країну перед стратегічними партнерами.

Шановний пане Міністре, негайно спростуйте цю заяву або подайте у відставку!», – зазначив нардеп Олег Синютка.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.