дивись.info

Львівська облрада засудила поїздку до Москви Медведчука і компанії

Львівська облрада засудила поїздку до Москви Медведчука і компанії

Депутати Львівської обласної ради прийняли заяву щодо неприпустимості переговорів із представниками законодавчої та виконавчої влади Російської Федерації.

«Усвідомлюючи ризики для безпеки й національних інтересів України, які виходять із тривалої агресії Російської Федерації, ми, депутати Львівської обласної ради, засуджуємо зустріч народних депутатів від фракції «Опозиційна платформа – За життя» із представниками Державної Думи та президентом Російської Федерації 10 березня 2020 року. У той час, коли на Сході України гинуть українські воїни під час нового загострення на фронті, загострення, яким командують безпосередньо з Москви, лідер партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук проводить зустріч зі свої кумом та президентом Росії Володимиром Путіним з метою обговорення так званого парламентського виміру «нормандського формату», – йдеться у заяві.

Депутати розцінюють такі неофіційні перемовини з керівництвом Кремля як пряму загрозу територіальній цілісності та інформаційній безпеці держави, як перехід на бік ворога в умовах воєнного стану.

«Вважаємо неприпустимими будь-які сепаратистські перемовини з представниками влади Російської Федерації, до виконання умов безпеки і до повної деокупації Криму та Донбасу, виведення російських військ, встановлення контролю над українським кордоном.

Ми, депутати Львівської обласної ради, закликаємо всіх українців засудити такі антидержавницькі політичні дії представників фракції  «Опозиційна платформа – За життя», щоб продемонструвати нашу єдність та рішучість у боротьбі за Україну», – наголошують депутати.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.