дивись.info

Львівські депутати занепокоєні тим, що у Зеленського хочуть переговорів з бойовиками

Львівські депутати занепокоєні тим, що у Зеленського хочуть переговорів з бойовиками

Депутати Львівської обласної ради прийняла заяву щодо помилок в оборонній та зовнішній політиці Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України.

Зокрема депутати ЛОР висловлили глибоке занепокоєння неправильною оцінкою ситуації на полях російсько-української війни та неповагою до жертв війни за Українську незалежність, яку висловлює Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України.

«Постійні публічні вислови про «заморожений  конфлікт», «там стріляють, ну пострілюють» не відповідають реальному стану на російсько-українському фронті, а засоби «з мирного врегулювання» у вигляді розведення сил і засобів лише збільшили кількість бойових зіткнень і втрат, за інформацією  штабу операції ООС порівняно з 2019 роком.

Вважаємо, що Президент України Володимир Зеленський повинен зробити висновки з реальної  ситуації. Президент Російської Федерації не має намірів припиняти  війну. Навпаки, він використовує кожну можливість, щоби добитися фактичного визнання Україною анексії Криму і частини  Донбасу.

Останнім часом також стало відомо про спробу  організувати «прямі перемовини» між офіційною державною  владою України та терористами, які «представляють» окупаційні адміністрації частин Донецької і Луганської областей. Вважаємо, що Президент України повинен покласти рішучий край таким спробам, попередивши прояви державної зради окремими службовцями  Офісу Президента України.

Без продуманої військової стратегії і доктрини щодо ведення бойових дій, ніякі дипломатичні зусилля не дадуть результату. Держава-агресор розуміє тільки силу. Діалог урегулювання має відбуватися з реальним агресором, а не його маріонетками. Інакше цей процес не матиме кінця», – йдеться у тексті заяви.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.