дивись.info

В Україні можливі затримки пенсій

В Україні можливі затримки пенсій

«Укрпошта» попередила, що залишає за собою право переглядати графік роботи відділень у разі ризику для здоров’я працівників. Про це 12 березня повідомила пресслужба компанії.

Усі відділення продовжать роботу у штатному режимі. При цьому при виникненні симптомів хвороби компанія залишає за собою право обмежувати роботу деяких відділень і надання ними фінансових або інших послуг, а відповідно, можливі затримки пенсій у тих відділеннях, які не працюватимуть. Компанія укомплектувала відділення респіраторними масками. У запасі має 100 000 масок, а також найближчим часом відділення забезпечать 11 000 дезінфекторів.

«Компанія й надалі доставлятиме пенсії та грошові виплати мільйонам клієнтів, особливо пенсіонерам, які є найуразливішою категорією можливого інфікування коронавірусом. Вони також зможуть здійснювати комунальні платежі вдома, отримувати побутові товари і продукти першої необхідності, щоб не наражатися на ризик: не йти в магазини або в місця значного скупчення людей», – йдеться в повідомленні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.