дивись.info

Вистачить усім: у ЛОДА закликають мешканців не спустошувати полиці магазинів

Вистачить усім: у ЛОДА закликають мешканців не спустошувати полиці магазинів

Торговельні мережі виявилися не готовими до ажіотажного попиту на продукти першої необхідності.

Внаслідок цього у магазинах можна було побачити пусті полиці.  Представники торговельних мереж під час наради у ЛОДА запевнили, що запаси  необхідних продуктів на складах, а перебої виникли лише через доставку їх до магазинів.

«За результатами нашої зустрічі ми отримали запевнення зі сторони представників всіх торговельних мереж  Львівщини, що усі процеси у частині поповнення товарних запасів запущені. Мережі плідно співпрацюють із постачальниками. В області немає проблем з наявністю товарної продукції. Часові затримки є, але вони стосуються виключно транспортування товару від складу і до полички у магазині. Дуже важливо зрозуміти, що є торгові мережі, які, на жаль, не мають можливості складування безпосередньо у себе в магазині. Відтак, потребують додаткового часу для транспортування товарної продукції з великих промислових складів», – розповів перщий заступник голови ЛОДА Василь Лозинський.

Він додав, що у ЛОДА створена контактна група, а відтак, щодня здійснюватиметься контроль продукції, яка на цей час є в дефіциті.

«Упродовж доби торговельні мережі наповнять товарами. Ця ситуація під контролем. Це означає, що усі потреби населення Львівщини будуть виконані, тож не слід панікувати», – заявив Василь Лозинський.

За словами Тетяни Герасимової,  директорки магазину «Ашан Чорновола», усі магазини не були готові до такого попиту товарів першої необхідності. Станом на зараз, магазини заповнюються, товар надходить постійно, постачання відбувається щоденно, а також збільшено кількість замовлення.

«Вчора ми справді відчули деякі зміни в продажах. Попит на декотрі товари зріс вдвічі або втричі. Оскільки продажі були непрогнозованими – полички були пустими, однак це не є проблемою. На складах у нас є всі необхідні запаси продукціїя Якщо ввечері деяких продуктів не було, то уже вранці вони стояли на полицях. Наразі ми аиоркистовуємо запаси зі складів а 17-18 березня запаси на складах будуть повністю оновлені», – розповів Максим Детинченко, керівник відділу маркетингу  міні-маркетів «Близенько».

Як прогнозують представники торговельних мереж ажіотаж збережеться ще впродовж 4-5 днів а потім попит вщухне.

Відтак, мешканців закликають не панікувати і не спустошувати полиці магазинів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.