дивись.info

Кордони держави будуть відкритими для громадян України, – Арсен Аваков

Кордони держави будуть відкритими для громадян України, – Арсен Аваков

Наразі 43 тисячі українців виїхали на короткий час за кордон і повинні повернутися.

«Пункти пропуску на кордоні залишаться відкритими для українців і тих, хто має посвідку на проживання. Ми вважаємо, що кожен має право повернутися додому, і ми на них чекаємо», – зазначив міністр внутрішніх справ.

Арсен Аваков також зауважив, що наразі є попередня інформація про 12 випадків коронавіруса, який поширився в тимчасово окупованій Горлівці.

«Ми повинні зробити контроль. Для іноземців пропонуємо ввести 100-відсотковий режим обмежень на наших пунктах пропуск», – зазначив очільник МВС.

За словами Арсена Авакова, пропуск громадян України, у яких є реєстрація на неокупованій території, обмежуватися не буде. У разі підозри на ураження коронавірусною інфекцією, українців будуть доставляти до визначеного спеціалізованого лікувального закладу. Для цього на кожному КПВВ чергує обладнана машина швидкої допомоги з підготовленим медичним персоналом.

У разі виявлення ознак, схожих на ураження коронавірусною інфекцією в осіб, які слідують з тимчасово окупованих територій та не мають реєстрації на підконтрольній уряду України території, таким особам не буде наданий дозвіл на прохід через КПВВ.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.