дивись.info

На Малоголосківській збудують чергову житлову багатоповерхівку

На Малоголосківській збудують чергову житлову багатоповерхівку

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив будівництво житлового будинку на вулиці Малоголосківській.

Зокрема, виконком видав громадянину Марковському та ТзОВ «Будівельна компанія «Глобус-М2020» містобудівні умови та обмеження на будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Малоголосківській.

Як розповів начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Антон Коломєйцев, до проєкту рішення є зауваження від департаменту містобудування, зокрема забудовник має передати одне з приміщень у будинку для потреб міста.

Своєю чергою заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач заявив, що забудовник готовий долучитися до будівництва дороги у мікрорайоні.

«Ситуація там непроста, і є дуже багато роботи, але стосовно цього питання, то ці забудовники окрім того, що вони мають передати місту приміщення не менше 250 квадратних метрів на першому поверсі, то вони ще й зголосилися взяти участь в будівництві великої частини дороги. Це буде одна з ділянок, яка дозволить зробити дорогу до вулиці Під Голоском і суттєво покращить дорожню доступність для людей, які там вже придбали житло» – розповів Любомир Зубач.

Загальна площа двох земельних ділянок 0,3010 га, які є у комунальній власності і призначеня для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Гранична висота забудови визначена на рівні 51,98 м. Максимальний відсоток забудови ділянки – 31%.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.