дивись.info

У Львові не вистачає бригад “швидкої” оснащених засобами для госпіталізації пацієнтів коронавірусом

У Львові не вистачає бригад “швидкої” оснащених засобами для госпіталізації пацієнтів коронавірусом
Фото: відкриті джерела (ілюстративне)

У Львові лише 2 бригади швидкої допомоги оснащенні всіма необхідними засобами для госпіталізації пацієнтів з підозрою на коронавірус.

Таку твердження висловив народний депутат України від “Європейської Солідарності” Олег Синютка на своїй сторінці у Фейсбук.

“Звертаюсь з проханням до влади міста Львова та регіону невідкладно зайнятись питанням комплектації машин швидкої допомоги індивідуальними захистами медперсоналу. Зараз важливий не лише самозахист, а й максимально забезпечити безпеку бригад невідкладних викликів. За наявною інформацією з медичних джерел, лише 2 бригади швидкої допомоги у Львові оснащенні всіма необхідними засобами для госпіталізації пацієнтів з підозрою на коронавірус”, – написав він.

Синютка підкреслив, що повний пакет індивідуального захисту, до якого входять захисний костюм, окуляри, рукавиці, респіратор FF2, антисептик для обробки рук та поверхонь, а також безконтактний термометр, коштує в середньому близько тисячі гривень.

“Вважаю за необхідне виділити кошти на придбання таких наборів захисту. Влада мусить пропрацювати «болючі точки» сьогодні, поки є ще трішки часу, щоб у кризовій ситуації бути готовими до дії”, – зазначив депутат.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.