дивись.info

19 депутатів «Слуги народу» просять звільнити Сивохо

19 депутатів «Слуги народу» просять звільнити Сивохо

19 «Слуг народу» написали лист секретарю РНБО Олексію Данилову з вимогою звільнити радника секретаря РНБО Сергія Сивохо. Саме Сивохо є виконавцем ідеї «національного примирення», яка розколола суспільство і викликала обурення серед українців, написав журналіст Юрій Бутусов у соцмережі.

«Якщо в минулі роки для озвучування таких гасел російські спецслужби наймали агітаторів в Україні, то зараз це робить радник секретаря РНБО. Депутати прекрасно розуміють, що це конфлікт і президент їм це не пробачить. Але якщо оцінювати без емоцій, то вони створили Зеленському альтернативну платформу, запасний шлях, куди президент може відійти в разі повного краху підкилимних домовленостей в Мінську», – йдеться в його дописі.

Він також подякував за таку позицію нардепам від «Слуги народу». Лист-звернення підписали:

Гурін Д.О
Лерос Г.Б.
Мотовиловець А.В.
Потураєв М.Р.
Кицак Б.В.
Камельчук Ю.О.
Подгорна В.В.
Яременко Б.В.
Циба Т.В.
Василів І.В.
Ясько Є.О.
Богуцька Є.П.
Маріковський О.В.
Бондар Г.А.
Трухін О.М.
Жмеренецький О.С.
Дирдін М.Є.
Безгін В.Ю.

«Перший виступ 19 «Слуг народу» – це надія, що капітулянтська політика, яку реалізовує Офіс президента, буде зірвана в тому числі і завдяки зусиллям зсередини «СН». Повага!», – додав Бутусов.

Ініціатором і автором листа був Єгор Чернєв. «Звернувся з депутатським зверненням до Секретаря РНБО Олексія Данілова з проханням звільнити його радника Сергія Сивоху.

Дякую колегам по фракції, які підтримали. Насправді тих, хто не згоден з Сивохою та не хоче нічого чути про «внутрішній конфлікт», набагато більше, але не всі встигли фізично поставити свій підпис», – написав Чернєв.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.