дивись.info

Cитуація на кордоні зі Словаччиною: хто і як може його перетнути

Cитуація на кордоні зі Словаччиною: хто і як може його перетнути

У рамках протипандемічних заходів з 13 березня Словаччина та 16 березня Україна призупинили пропуск в деяких пунктах пропуску.

Як інформують у ДПСУ, на сьогодні пропуск українські прикордонники на кордоні зі Словаччиною здійснюють лише в двох автомобільних пунктах пропуску:

  • «Малий Березний»
  • «Ужгород».

Станом на ранок 16 березня черги легкового та пасажирського транспорту в цих пунктах пропуску на виїзд з України відсутні.

Пропуск пішоходів не здійснюється.

З 07.00 13 березня Словаччина відмінила курсування поїздів (вагонів) міжнародного сполучення з/в Словаччину:

  • Кошице – Мукачеве та Мукачеве – Кошице;
  • Чієрна над Тисою – Чоп;
  • Кошице – Чоп;
  • Вагон Київ – Кошице, що курсує у складі поїздів із Києва.

За повідомленнями з офіційних та відкритих джерел Словаччини:

З 00:00 год 17.03.2020 року залишаться відкритими пункти пропуску «Вишнє Нємецьке – Ужгород» та ППр «Убля – Малий Березний», які буде можливо перетнути виключно АВТОМОБІЛЕМ.

Можуть в’їхати в Україну: громадяни України; особи, які мають право на постійне або тимчасове проживання в Україні, є подружжям або дітьми громадян України, працівники іноземних дипломатичних представництв та консульських установ, акредитованих в Україні, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та члени їх сімей; водії та обслуговуючий персонал вантажних транспортних засобів, члени екіпажів. (В’їзд в Україну інших категорій іноземців та осіб без громадянства здійснюється за погодженням з Міністерством закордонних справ.)

Не можуть в’їхати в України: громадяни інших країн та особи без громадянства.

За повідомленням уряду Словаччини з 08.00 13.03.2020 Словацька Республіка надає дозвіл на в’їзд лише тим особам, які мають дозвіл на постійне або тимчасове проживання на території Словацької Республіки. Водіям транспортних засобів, що здійснюють зовнішньоекономічні перевезення, видаються інформаційні бюлетені.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.