дивись.info

У Львові на Шевченка проводять демонтаж трамвайної колії

У Львові на Шевченка проводять демонтаж трамвайної колії
ілюстративне фото

Тривають роботи з капітального ремонту вул. Шевченка. Роботи відбуваються на ділянці від вул. Залізничної до вул. Левандівської і передбачають організацію кільцевого руху по вул. Т. Шевченка, вул. Левандівській та вул. Залізничній.

У зв’язку з ремонтом, із суботи, 14 березня, перекрито для руху транспорту вул. Шевченка в частині квазікільця. Станом на сьогодні, тривають роботи з демонтажу дорожнього покриття на вул. Шевченка і вул. Левандівській, – повідомляють у персслужбі Львівської міської ради.

«На вул. Шевченка розпочався демонтаж трамвайних колій та старого покриття. Є можливість проходу для пішоходів, можна також проїхати на велосипеді, забезпечено й умови для проїзду спецтехніки.

Щодо приміських автобусів, то їх перенесли з АС-4 на трамвайну кінцеву, яка на час ремонту не функціонує», — повідомили у ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, проектно-кошторисна документація ремонту вул. Шевченка розроблена 2019 року проектною організацією ТзОВ «Трамдорпроект» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Проектом передбачено повне розбирання дорожнього одягу і тротуарів вулиць Шевченка та Залізничної в межах, необхідних для виконання будівельних робіт та реконструкції, розбирання асфальтобетонного покриття по вул. Левандівській, реконструкція всіх інженерних мереж, демонтаж існуючих трамвайних колій в межах проектування, демонтаж існуючого дорожнього одягу з покриттям із мозаїки і бруківки, влаштування нових трамвайних колій, влаштування проїзних частин; тротуарів; велосипедних доріжок; технічних тротуарів, дорожньої розмітки; світлофорних об’єктів, влаштування контактної мережі трамваю, зовнішнього вуличного освітлення, благоустрій вуличного простору, проектом передбачається заходи для маломобільних груп населення.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.