дивись.info

Подорожі та коронавірус: як повернути гроші за заброньоване житло

Подорожі та коронавірус: як повернути гроші за заброньоване житло

Через пандемію коронавірусу низка країн тимчасово закривають кордони для іноземців.

Як наслідок – багато мандрівників, які заздалегідь планували подорожі, змушені їх переносити чи скасовувати. Тому готелі та сервіси бронювання житла дещо змінюють політику анулювання, передає 24.tv.

Бронювання помешкань Airbnb, здійснені до 14 березня, з датою прибуття між 14 березня та 14 квітня 2020 року, можуть бути скасовані до прибуття. Гостям повернуть усі гроші, а господарі можуть скасувати бронювання без штрафів, і це не вплине на їхній статус “супергосподаря”. Крім того, Airbnb поверне всі сервісні збори за скасування бронювань, які відповідають вимогам.

Наразі це не стосується бронювань:

  • здійснених після 14 березня;
  • здійснених 14 березня або раніше з датами прибуття після 14 квітня;
  • якщо бронювання вже розпочалося (час прибуття минув).

Винятки щодо останніх пунктів – якщо гість або господар захворіли на коронавірус.

Крім того, до 1 червня сервіс відмовляється від комісії в 3%, яку стягував з орендодавців. Однак комісія, яку Airbnb бере з мандрівника, при скасуванні замовлення на дату до 1 червня, повернеться йому не живими грошима, а купоном на наступну подорож.

Щоб скасувати бронювання, спочатку потрібно увійти до свого облікового запису Airbnb. Звідти перейдіть до розділу «Поїздки» і знайдіть ту, яку хочете скасувати. Після цього натисніть «Показати дані про поїздку», потім – «Скасувати» та виберіть «COVID-19» як причину відмови.

Після цього господар має затвердити скасування протягом 48 годин. Якщо відповіді немає, зауважте, що ваше бронювання все ще активне.

Система інтернет-бронювання житла Booking.com наполегливо рекомендує закладам повертати передоплату і відмовитися від будь-яких штрафних платежів, якщо гість не може скористатися бронюванням через спалах коронавірусу. У цих випадках сервіс відмовляється від комісії.

Здебільшого це не стосується внутрішніх поїздок, а лише закордонних. Особливо до/з країн, які тимчасово закрили свої кордони (тут – актуальний перелік).

Також застереження стосується бронювань, зроблених мандрівниками:

  • які були в зоні, ураженій коронавірусом;
  • яким заборонили в’їзд до країни, в яку мали намір поїхати;
  • які повинні пройти карантин після прибуття та/або повернення;
  • яким загрожує призупинення дії візи після прибуття.

Гості можуть самостійно скасувати бронювання, використовуючи мобільний додаток Booking.com. Власники помешкань скасувати чи перенести бронювання також можуть самостійно, інструкція – тут.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.