Центри зайнятості Львівщини переходять на карантин

5e693a501d11d540391717

Для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 Львівська обласна служба зайнятості вводить карантин: до 3 квітня скасовані всі масові та групові заходи, заплановані для населення та працедавців, зокрема семінари, тренінги, круглі столи, зустрічі, наради, міні-ярмарки вакансій тощо.

Про це повідомляє пресцентр Львівської ОДА.

Встановлено також обмеження візитів безробітних до центрів зайнятості. У період карантину клієнти відвідуватимуть службу зайнятості не частіше одного разу на 30 календарних днів. Про наявність прийнятних пропозицій працевлаштування кар’єрні радники інформуватимуть безробітних у телефонному режимі або засобами електронного зв’язку.

Співпраця з представниками фірм і компаній буде проводитися дистанційно.

Крім того, у Львівському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості навчання безробітних проходитиме дистанційно. На вході до приміщення центрів зайнятості або філій ЛОЦЗ кожному клієнту безконтактними термометрами вимірюватиметься температура, а також буде запропоновано скористатися дезінфікаторами.

Інформацію з питань працевлаштування в режимі он-лайн можна знайти на офіційних вебресурсах державної служби зайнятості.

Зокрема, на сайтах «Єдине соціальне середовище», «Профорієнтація та розвиток кар’єри», а також на сайті Львівського обласного центру зайнятості та профілі ЛОЦЗ у соціальній мережі «Фейсбук».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: