дивись.info

Верховна Рада України зібралася на позачергове пленарне засідання

Верховна Рада України зібралася на позачергове пленарне засідання
Фото ілюстративне

Верховна Рада України зібралася на позачергове пленарне засідання для розгляду питань, пов’язаних з протидією коронавірусу. Розпорядження про скликання засідання підписав спікер Дмитро Разумков, повідомляє пресслужба ВР.

Згідно з порядком денним, депутати планують розглянути такі питання: проєкт закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19)» (реєстр. № 3219); проєкт закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на підвищення доступності лікарських засобів, медичних виробів та інших товарів, які закуповуються особою, уповноваженою на здійснення закупівель у сфері охорони здоров’я» №2538 (друге читання); проєкт закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підвищення доступності лікарських засобів, медичних виробів та інших товарів, які закуповуються за кошти державного бюджету, та створення умов для закупівель у сфері охорони здоров’я за кошти державного бюджету» №2539 (друге читання); проєкт закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19)» №3220.

Крім того, на позачерговому засіданні будуть розглянуті проєкт постанови Верховної Ради «Про деякі питання організації роботи Верховної Ради України на період дії карантину в Україні» (реєстр. № 3218) та проєкт Постанови “Про внесення змін до календарного плану проведення третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання»(реєстр. № 3224).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.