дивись.info

Міський бюджет Львова може недоотримати 13% надходжень через коронавірус

Міський бюджет Львова може недоотримати 13% надходжень через коронавірус

Міський бюджет Львова може недоотримати 13% надходжень. Про це на брифінгу розповів міський голова Львова Андрій Садовий. Такі бюджетні втрати пов`язані з пандемією коронавірусу.

Про це інформує пресслужба Львівської міськради.

«Навіть те рішення, яке прийняла Верховна рада, щоб забрати сплату земельного податку і податку на нерухомість — це орієнтовно мінус 13% до міського бюджету. У нас вже є проблемна ситуація, бо нам людям зарплату треба платити. Це трохи дивно, бо, наприклад, є магазин, який буде мати навантаження і заробить, а його звільняють від податку на нерухомість — я цього не можу зрозуміти. Якби дали містам доручення, щоб міста діяли послідовно, як ми вже прийняли рішення не нараховувати оренду для ресторанів чи організацій, які зараз не працюють через карантин, але орендують приміщення в міста, ми б це зробили правильно.

Ми вчора на сесії додатково 30 млн грн перерахували на лікарню на Топольній, бо треба купувати обладнання. Також збільшили резервний фонд на 70 млн грн. Бо 50 млн грн, які були перед тим ми вже за 2 тижні використали. Велика кількість робіт, на жаль, не буде зроблена з того, що було заплановано. Але вул. Шевченка ми будемо робити і не зупинятись, бо це важлива магістраль», — прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.