дивись.info

На Львівщині шахти працюватимуть у режимі підтримки життєдіяльності

На Львівщині шахти працюватимуть у режимі підтримки життєдіяльності

17 березня, керівники відокремлених підрозділів розробили заходи на тривалий термін зупинки підприємства із залученням мінімальної кількості працівників, – повідомляють у ДП «Львіввугілля».

Передбачено охорону об’єктів життєзабезпечення, складів, будівель і споруд, забезпечення збереження і підтримки гірничих виробок, необхідних для життєдіяльності шахти в частині провітрювання, водовідливу, підіймання до поновлення експлуатації гірничого виробництва.

На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19)» та листа Мінекоенерго №26/1.6-208.1-7118 від 17.03.2020р., 18 березня на спільному засіданні штабу держпідприємства та ради директорів ДП «Львіввугілля» за участі лідерів шахтарських профспілок вирішено: подальша робота шахт буде проводитися відповідно до розроблених заходів.

Роботу усіх відокремлених підрозділів – припинити, шахти перевести на режим підтримки життєдіяльності.

Кожен відокремлений підрозділ оперативно складає список необхідних для чергового режиму працівників, решта – у оплачувані (за наявності) відпустки з 18.03.2020 по 03.04.2020 (на час карантину).

Вже у дорозі закуплені ДП «Львіввугілля» 5 тисяч противірусних респіраторів, проводиться належна санобробка приміщень, усі АПК – на карантині, вхід стороннім особам заборонено.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.