дивись.info

У Львівській лікарні швидкої допомоги є нові апарати штучної вентиляції легень

У Львівській лікарні швидкої допомоги є нові апарати штучної вентиляції легень

У Львівській міській клінічній лікарні швидкої допомоги є три нові апарати штучної вентиляції легень. Такі апарати застосовують при лікуванні вірусної пневмонії. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив керівник лікарні Олег Самчук.

На фото видно декілька коробок. лікар пояснює, що це не просто гори коробок, а шанс на порятунок життя.

«ТРИ надсучасні апрати штучної вентиляції легенів Hamilton C1 та Hamilton C3, які отримала наша лікарня. Саме їх застосовують для лікування пацієнтів із вірусною пневмонією. Усі апарати мають інтелектуальні режими, що дозволяють ефективно вентилювати гостру дихальну недостатність при ГРДС та тяжких пневмоніях.

Тобто, якщо ми матимемо пацієнта із коронавірусом, якому потрібна дихальна підтримка – людина її отримає. Розуміти це зараз, коли загроза епідемії щодень зростає, для нас – головне! Адже мати сучасне обладнання – це всеодно, що бути озброєним.

Дякую усім причетним до появи цього життєвоважливого обладнання у нашій лікарні.

Обіцяю інформувати про появу кожного наступного нового апарату.
Що більше їх буде, то більше приводів буде у львів’ян зберігати спокій», – зазначив Самчук.

Також, як пише Самчук, окрім праратів ШВЛ, у коробках шприцеві насоси SEP-10S Plus, Aitecs 2016 і аналізатор газів крові та електролітів. Перші забезпечують дозування пролонгованого введення ліків, другим визначають ступінь пошкодження легенів та порушення водно-електролітного обміну. Усі вони незамінні у лікуванні коронавірусу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.