дивись.info

Уряд призначив Ірину Микичак першим заступником Міністра охорони здоров’я

Уряд призначив Ірину Микичак першим заступником Міністра охорони здоров’я

Кабінет Міністрів України на засіданні 18 березня прийняв низку кадрових рішень, зокрема призначив Першим заступником Міністра охорони здоров’я Ірину Микичак. Про це йдеться на сайті Міністерства охорони здоров’я.

Ірина Микичак народилася 11 червня 1961 року у Львові, за освітою є лікарем-педіатром, магістром державного управління. Має багаторічний досвід у сфері охорони здоров’я, на різних її ланках (від медсестри, дільничного педіатра, до головного лікаря обласної лікарні, керівника департаменту). З квітня 2017 року по грудень 2019 року Ірина Микичак була керівницею департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації. Була координатором реалізації низки успішних міжнародних проектів співпраці зі Світовим Банком, ВООЗ, Агентства США з міжнародного розвитку, Дитячого Фонду ООН ЮНІСЕФ та інших проектів у сфері реформи перинатальної допомоги, сімейної медицини, онкопревенції, громадського здоров`я. Також є засновницею регіональної освітньої програми Школа успішного медичного менеджера.

Нагадаємо, головою МОЗ у новому складі уряду призначено Іллю Ємця, який вже керував міністерством у 2010-2011 роках. Він – доктор медичних наук, професор кафедри дитячої кардіології та кардіохірургії академії імені Шупика, заслужений лікар України, член Європейської асоціації хірургії вроджених вад серця.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.