дивись.info

За добу з-за кордону повернулися майже 26 тисяч українців

За добу з-за кордону повернулися майже 26 тисяч українців

Більше ніж 18 тисяч людей залишили країну. Державна прикордонна служба повідомила про зменшення пасажиро-транспортного потоку на всій лінії державного кордону. За минулу добу через кордон повернулися майже 26 тисяч українців. Про це повідомили у пресслужбі Державної прикордонної служби України.

«За минулу добу співробітники Державної прикордонної служби оформили 45,7 тис. осіб. З них в Україні в’їхало більш ніж 27,6 тис. осіб і понад 18 тис. громадян виїхали за кордон», – говориться в повідомленні.

Зазначається, що від загальної кількості осіб, які перетнули державний кордон, майже 41 тис. громадяни України, які в основному (25,8 тис.) повернулися додому.

Іноземних громадян за добу оформлено понад 4,8 тис. осіб, понад 3 тисячі з них виїхали за межі України. У пропуску в країну було відмовлено більш ніж 80 іноземцям.

Крім того, було оформлено 12,7 тис. транспортних засобів, причому як на в’їзд, так і на виїзд майже однаково.

Держприкордонслужба відзначила, що крім заходів прикордонного контролю, на кордоні продовжують проводити і температурний скринінг. Так, за минулу добу виявлено чоловіка з підвищеною температурою тіла 38°C. Його спрямували на обстеження в медичний заклад.

З початку впровадження додаткових заходів (з 25.02.2020) щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції в Україні, температурний скринінг проведено майже 2,3 млн осіб. Підвищену температуру тіла виявлено у понад 40 осіб. Їх також направляли на обстеження.

Нагадаємо, 17 березня повідомлялося, що в Україну з Польщі були евакуйовані майже 3,4 тис. українців, які перебували на території країни без транспортних засобів.

Переміщення громадян здійснювалося через пункти пропуску: «Ягодин-авто» (з польської сторони – «Дорогуськ») – 890 українців, «Рава-Руська» ( «Гребенне») – 1550 осіб, «Краковець» ( «Корчова») – 950 осіб.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.