дивись.info

У Львівській інфекційній лікарні перебуває 27 осіб, 5 людей вже виписали — коронавірус не підтвердили

У Львівській інфекційній лікарні перебуває 27 осіб, 5 людей вже виписали — коронавірус не підтвердили

На лікуванні в інфекційній лікарні перебуває 27 осіб, яких обстежують щодо можливої наявності у них захворювання, спричиненого коронавірусом.

П’ятеро осіб вже виписали з лікарні, оскільки у них коронавірусу не виявили. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий під час засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС, передає пресслужба Львівської міьскради.

«Станом на сьогодні з часу карантину в інфекційну лікарню поступило 35 людей, 5 — виписали, діагноз на коронавірус не підтвердився. 3 людей перебувають на амбулаторному лікуванні, є ще 27 осіб на лікуванні. Є 2 особи з району, які приїхали в лікарню і контактували з померлою в Чернівцях. Одна особа з-за кордону також контактувала з хворим на коронавірус. Ми не маємо інформації щодо підтвердження аналізів, але це велика зона ризику. Всі в лікарні, їм надають відповідну допомогу.

Вчора у нас була велика нарада керівників медичних установ. На понеділок буде готовність 8 лікарні приймати пацієнтів. Там буде 100 точок підведення кисню. Тепер важливо на тих 100 точок мати 100 ШВЛ. Звичайно, не за один день, але це буде зроблено. Це також стосується першої лікарні — всі заходи там приймаються. Готуємось до непростої ситуації. Чим краще ми будемо готові, тим легше ми зможемо пережити цей час», — розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.