дивись.info

Львівська мерія відмовляється від паперових документів

Львівська мерія відмовляється від паперових документів

Виконавчий комітет Львівської міської погодив перехід на систему електронного документообігу та відмову від паперових документів.

Як пояснив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, комунікація між інституціями та установами Львівської міської ради відтепер буде виключно в електронному форматі.

«Хочу звернути увагу, що цьогоріч ми перейшли на нову систему електронного документообігу. З того часу у ній вже зареєстровано понад 92 тис. документів. Ми визначили поетапність, яка на сьогодні має також додаткове значення, – перехід від паперових документів до електронних. Цією ухвалою ми визначаємо, що комунікація між інституціями та установами Львівської міської ради буде виключно в електронному форматі. Ми зараз напрацьовуємо наступні етапи, зокрема, можливість реєстрації електронних документів, що стосуються виконавчого комітету. Нову систему електронного документообігу за необхідності можна встановити і у смартфон, і у планшет, аби дистанційно можна було підписувати документи», – розповів Андрій Москаленко.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.