Львівська ОДА хоче дозволити утворити окрему Сокільницьку ОТГ

82193980_2865468480178281_2158932403018530816_n-696x464

Львівська ОДА скерувала у Кабмін та Міністерство розвитку громад та територій уточнення щодо перспективного плану утворення об’єднаних громад, зокрема, щодо Львівської ОТГ.

Тепер ЛОДА пропонує утворити Львівську ОТГ у меншому форматі, аніж раніше, передає Zaxid.net.

Відповідно до уточнень, ЛОДА пропонує передбачити майбутню Львівську ОТГ у складі Львівської, Винниківської, Дублянської міських, Брюховицької, Рудненської селищних, а також Лисиничівської, Грибовицької, Грядівської, Малехівської, Зашківської, Бірківської та Рясне-Руської сільських рад.

Обласні чиновники пропонують дозволити утворити окрему Сокільницьку ОТГ у складі Сокільницької та Годовице-Басівської сільских рад, а також Оброшинську ОТГ у складі Оброшинської, Конопницької та Ставчанської сільських рад.

Мурованську ОТГ, яку раніше планували приєднати до Львівської ОТГ, зараз пропонують залишити у нинішньому форматі.

Як пояснив керівник департаменту економічної політики ЛОДА Степан Куйбіда, потреба скоригувати перспективний план Львівщини стосовно Львівської ОТГ виникла після зауважень міністерства розвитку громад та територій.

«Нам зауваження надіслало міністерство розвитку громад та територій, відповідно ми мали зреагувати. У міністерстві дали конкретні зауваження щодо «білих плям», які були подані у перспективному плані – щодо Львівської ОТГ та прилеглих територій. За підсумками консультацій з представниками міністерства, були подані такі правки», – пояснив Степан Куйбіда.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: