дивись.info

Приватбанк дозволив купувати державні облігації онлайн

Приватбанк дозволив купувати державні облігації онлайн

Державний ПриватБанк повідомив про запуск функції купівлі облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) через свій інтернет-банкінг.

Про це повідомляє «Громадське».

«20 березня 2020 року ПриватБанк розширив для своїх клієнтів перелік послуг з цінними паперами, надавши можливість купувати та продавати облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) в режимі online в веб версії Приват24», — йдеться у повідомленні банку.

Державні облігації (ОВДП) вважаються безризиковими активами, тому ймовірність втратити вкладені у них кошти є мінімальною (нижчою за ймовірність втратити депозит у банку).

Перевагою інвестування в ОВДП є те, що з нарахованих за облігаціями відсотків не потрібно сплачувати податки на доходи (на відміну від нарахованих відсотків за депозитами).

Недоліком інвестицій в ОВДП є те, що для операцій з цінними паперами необхідно відкривати спеціальні рахунки, які дорогі в обслуговуванні.

Мінімальна сума інвестицій в держоблігації складає близько 1000 гривень.

17 березня, після тижневої паузи, Міністерство фінансів України продало ОВДП у доларах на суму 71,6 мільйона доларів. Оскільки ці цінні папери були у валюті, то відсотки за ними склали 3,5% річних.

Відсотки за гривневими цінними паперами коливаються у діапазоні 9-10% річних.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.