дивись.info

У ЛОДА закликають не звертатися до них щодо графіку маршруток, бо їх не буде

У ЛОДА закликають не звертатися до них щодо графіку маршруток, бо їх не буде

Будь-які регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення заборонені на приміських, міжміських, внутрішньообласних, міжобласних маршрутах – заборонені.

Про це під час брифінгу нагадав заступник голови ЛОДА Тарас Грень.

«Тому зупиняти, намагатися сісти в автобуси, а також всі звернення щодо графіків маршрутів є некоректними. Відповідь одна – пасажирські перевезення є заборонені.  Допускається лише один вид – спеціальні регулярні перевезення , де замовники є підприємства та організації, які забезпечують життєдіяльність області і належать до переліку стратегічних. Щодо графіку спецперевезень – то треба звертатися до їх замовників», – розповів Тарас Грень.

Він додав, що всі автобуси, які здійснюють спецперевезення мають мати відповідне маркування.

Як розповів начальник відділу безпеки дорожнього руху Патрульної поліції Василь Шавало, для здійснення спецперевезень мають бути укладені угоди між підприємствами ті перевізниками.

«Тимчасові схеми перевезень мають бути погоджені в ЛОДА та патрульній поліції. Це потрібно для того, щоб ми могли це контролювати  і припиняти нелегальні перевезення. Для цього будуть виїжджати спільні групи з ЛОДА. Кількість сидячих місць має бути заповнена, але ні одного стоячого пасажира. І до водіїв така ж позиція, щоб вони не брали таких пасажирів, тому що, якщо буде хоча б один стоячий пасажир, ми каратимемо по протоколу. Водії повинні повернутися і довезти на роботу усіх пасажирів, які не помістилися на сидячі місця.  Особи, які здійснюють перевезення повинні бути у масках», – розповів Василь Шавало.

Він нагадав що за порушення передбачені штрафи, до 17 тис.грн.

Нагадаємо, у Львівській області організовують спецрейси, які довозитимуть на роботу працівників служб забезпечення області.

«Всі маршрутні транспортні засоби, які будуть переміщатися по області, в залежності від відповідного графіку і території, будуть забирати до себе людей, які займаються службами забезпечення. Це стосується всіх необхідних служб забезпечення області, не лише медиків, а й працівників правоохоронних органів, ДСНС, електрики, і всі інші служби» – заявив вчора т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Андрій Васько.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.