дивись.info

У Львові їздить лише 30% маршруток приватних перевізників

У Львові їздить лише 30% маршруток приватних перевізників
Угоди, які уклали з приватними перевізниками на перевезення, практично не діють.
Про це під час засідання виконкому ЛМР повідомила  заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

«Транспорт виїхав на маршрути, є проблема з приватними перевізниками. Угоди, які уклало АТП-1 з приватними перевізниками на перевезення, практично не діють, приватники не виходять на рейси. Виїхало приблизно 30% від загальної кількості. Вчора цей показник становив 10%. Тому надія лише на комунальний транспорт, він працює якісно і перевозить наших мешканців.

Станом на ранок весь електротранспорт є на лінії, відповідно до плану — тролейбуси і трамваї. Є один випадок накладення штрафу на водія трамваю, бо у трамваї було 33 особи, троє людей стояло. Відповідно, поліція зупинила цей трамвай. Також працюють автобуси АТП-1. Отож сьогодні в основному працює комунальний транспорт і буде працювати у вихідні дні також, у такому режимі. Ми контролюємо ситуацію, щодня виїжджаємо на лінії, дивимось, наскільки якісно працює транспорт», – розповіла Ірина Маруняк.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.