дивись.info

У Львові з понеділка призупиняють безкоштовний проїзд для пільговиків

У Львові з понеділка призупиняють безкоштовний проїзд для пільговиків

У четвер, 19 березня, міська комісія ТЕБ і НС прийняла рішення щодо призупинення безкоштовного перевезення у громадському транспорті Львова осіб усіх пільгових категорій.

Рішення вступить у дію з понеділка, 23 березня, і діятиме до закінчення карантину, повідомляє пресцентр Львівської міської ради.

Міський голова Львова Андрій Садовий підкреслив, що в умовах карантину потрібно першочергово забезпечити можливість доїхати на роботу тим людям, які забезпечують життєдіяльність міста, оскільки перевізники не можуть пеевозити більше 10 осіб в одному транспортному засобі.

«Ситуація з транспортом складна. Це зумовлено тим, що вступила в дію постанова Кабінету Міністрів, відповідно до якої в одному транспортному засобі мають перевозити не більше 10 осіб. Багато маршруток сьогодні не виїхало на рейси ще й через те, що призупинили курсувати приміські маршрути, а багато водіїв живе в селах і не змогли добратися на роботу», – зазначає заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Внаслідлк цього на ранок 19 березня вихід автобусів АТП-1 на маршрути становив понад 40%, і приблизно так само приватних перевізників. «Однак тролейбуси та трамваї були в більшій кількості, – розповідає Маруняк. – В обід на маршрутах приватних перевізників їздило лише 10%. Відповідно було багато скарг від мешканців на роботу транспорту. Було багато конфліктних ситуації, були бійки, було так, що транспорт простоював більше 1 години.

Також від сьогоднішнього дня працює поліція і Укртрансбезпека, які накладають штрафи на водіїв і перевізників, які не дотримуються постанови, і в транспорті є більше ніж 10 пасажирів. Поліція вже винесла 5 постанов по 17 тис грн на водіїв. Завтра будуть ще жорсткіші методи».

Для врегулювання ситуації, комісія ТЕБ і НС прийняла рішення про призупинення безкоштовного перевезення у громадському транспорті Львова осіб усіх пільгових категорій. Рішення вступить у дію з понеділка, 23 березня, і діятиме до закінчення карантину.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.