дивись.info

Митниця роз’яснила ситуацію, чому українські маски опинилися в Іспанії

Митниця роз’яснила ситуацію, чому українські маски опинилися в Іспанії
Фото: Нова митниця

В ЗМІ з’явилося повідомлення про те, як в Іспанії розвантажують респіратори з України.

Про це повідомляє Нова митниця.

Експорт цих масок відбувся ще 2-го та 6-го березня і є легальною поставкою товару. Респіратори перетнули український кордон 3-го та 7-го березня відповідно.

Постанова Уряду №214, яка забороняє експорт медичних товарів та лікарських засобів, зокрема масок та респіраторів, була прийнята 11 березня 2020 року і вступила в силу після опублікування.

Митниця виконує закони. Після введення заборони Митниця зупинила вивезення 260 тис. масок та респіраторів за кордон.

Нагадаємо, як повідомляв 5.UA, в ефірі іспанського телеканалу RTVE, в сюжеті про нестачу захисних матеріалів, показали розвантаження респіраторів виробництва української компанії.

На відео чітко видно, як розвантажують коробки з логотипом компанії “BUK” та її слоганом “Чисте повітря в будь-яких умовах”. При цьому в сюжеті не було точно сказано, яку кількість респіраторів закупила Іспанія в Україні та коли саме це було зроблено.

Пам'ятаєте рівно рік тому наше суспільство розривали маніпуляціями на соціальні теми, рівень життя, комуналку?Пам'ятаєте рік тому нам розказували про зубожіння, голодні смерті, "доктора смерть"?Пам'ятаєте рік тому нам розказували за зраду, зрадників, торгівлю на крові і мародерство?Пам'ятаєте в чому рік тому звинувачували так званих Свинарчуків? В тому що вони купляли дефіцитний товар за завищеними цінами, щоб привезти його в Україну, щоб зміцнити нашу армію. Це називалося мародерство.Пам'ятаєте? Так?А тепер я вам покажу що таке мародерство, торгівля на крові (точніше на смертях), що таке зрада, що таке доктор смерть ітд.Цей сюжет вийшов вчора 19.03.2020 року на іспанському телеканалі.В ньому показують як люди вивантажують засоби індивідуального захисту від коронавірусу. І роблять це в Мадриді.https://www.rtve.es/m/alacarta/videos/telediario/telediario-21-horas-19-03-20/5542353/?fbclid=IwAR3MSDBWi7Cf62APOmBeFhn65E5VAjWZ_d6-WtF73UggJYEwHUfwIJW7H1oНагадаю, сюжет, вийшов вчора.А розвантажують вони українську продукцію торгової марки "Бук".Не можете купити маски в аптеці, щоб захистити себе і свою сім'ю?Ось де ваші маски! Їх продали в Іспанію!Дякую, дуже дякую.Ви зробили нас разом.І тепер ми за це заплатимо тисячами чи мільйонами життів українців.П.С. Дякую @Тетяна Шкапяк (чогось не можу її тегнути) за громадянську позицію і спостережливість.Лінки на ютуб – https://youtu.be/kH5B1S97a2k

Gepostet von Mason Lemberg am Freitag, 20. März 2020

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.