дивись.info

У МОЗ розповіли, як лікарі проводитимуть експрес-тести на Covid-19

У МОЗ розповіли, як лікарі проводитимуть експрес-тести на Covid-19

Експрес-тести на коронавірус у разі підозри на Covid-19 проводитимуть тільки лікарі визначених закладів охорони здоров’я. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

«Експрес-тести на коронавірус будуть проводити у випадку підозри на Covid-19 тільки лікарі визначених закладів охорони здоров’я… Медичні працівники екстреної допомоги не будуть проводити тест на Covid-19», – йдеться у повідомленні.

У МОЗ наголосили, що експрес-тести будуть використовуватися лікарями закладів охорони здоров’я для «санітарного сортування», тобто медики мають зробити два тести: один на грип і експрес-тест на коронавірус – це потрібно, щоб вирішити, який алгоритм дій застосовувати далі.

«Якщо тест на грип позитивний, лікарі вживають відповідних заходів. Якщо експрес-тест підтверджує коронавірус, лікарі мають узяти додатковий зразок для його підтвердження в лабораторії за допомогою тесту на ПЛР. Після цього можна говорити про підтверджений випадок захворювання та вживати необхідних протиепідемічних заходів», – наголосили у МОЗ.

У профільному міністерстві також нагадують українцям, що екстрена медична допомога виїжджає тільки на ургентні випадки. Тому у разі появи ознак гострого респіраторного захворювання необхідно телефонувати своєму сімейному лікарю.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.