дивись.info

Ракетний катер РФ вторгся до морської зони України

Ракетний катер РФ вторгся до морської зони України
фото Держприкордонслужби

Катер охороняє захоплені бурові вишки. Російський ракетний катер вторгся до виключної морської зони України на Одеському газовому родовищі. Про це повідомляють у Державній прикордонній службі, – пише РБК.

Повідомляється, що під час патрулювання Морська охорона України за підтримки прикордонної авіації обстежила райони газоконденсатних родовищ і виявила захоплені самопідйомні плавучі бурові установки «Україна» (перейменована на «Крим-1») і «Таврида». На працюючих бурових підняті прапори країни-агресора.

По мірі наближення до родовища на 5 морських миль, наглядова вахта кораблів Морської охорони розпізнала ракетний катер Чорноморського флоту, який патрулював поруч.

«На запит корабля Морської охорони про мету перебування військового корабля РФ у виключній (морській) економічній зоні України, той заявив, що здійснює в даному районі охорону економічної діяльності Російської Федерації і повідомив про обмеження наближення до бурових платформ ближче 1 морської милі», – йдеться в повідомленні.

Морська охорона продовжує збирати докази незаконної економічної діяльності РФ у виключній (морській) економічній зоні України під прикриттям військових кораблів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.