Вулицю Богдана Хмельницького у Львові відремонтують за 175 мільйонів

IMG_3418

Вулицю Богдана Хмельницького у Львові ремонтуватиме ТзОВ «Онур конструкціон інтернешнл».

Перший тендер, який оголосили торік восени, скасували через не достатню кількість учасників. На другий тендер пропозиції подали шість учасників. Найменшою виявилась цінова пропозиція ТзОВ «Онур конструкціон інтернешнл» – 175,4 млн грн, передає «Твоє Місто».

Раніше заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий говорив, що почати роботи на вулиці мали 9 квітня, втім терміни дещо зсунули через оскарження інших учасників тендеру.

Проєкт реконструкції вулиці виготовили у ЛКП «Інститут просторового розвитку». За проєктом на вулиці з’являться велосмуги та нове озеленення, а на ключових перехрестях, де авто найчастіше стоять у заторі, реорганізують рух.

Проїжджу частину вулиці залишать асфальтованою. Вона матиме дві смуги руху по 3,5 м кожна. Третя епізодична смуга з’являтиметься перед перехрестями.

Саму вісь вулиці змістять таким чином, аби тротуари з обох боків були приблизно однаковими. На широких тротуарах облаштують невеликі громадські простори з лавками, велостійками та парковим освітленням. Уздовж вулиці у міждеревному просторі облаштують кишені для паркування, які замостять бруківкою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: