дивись.info

Пухнасті вихованці ЛКП «Лев» шукають дім (фото)

Пухнасті вихованці ЛКП «Лев» шукають дім (фото)

ЛКП «Лев» шукає дім для безпритульних собак. Усі чотирилапі вакциновані, стерилізовані, вміють дружити та хочуть вчитись. Познайомитись з песиками можна щодня на вул. Промисловій, 56.

КУРТ, 7 років. Місце відлову: вул. Горліса-Горського. Великий, добрий, тихий ведмедик. Має кволі задні лапки.

ТРІКСІ, 1 рік. Місце відлову: вул. Трускавецька. Малесенька і дуже лагідна пташечка. Має надгризене праве вушко.

ФІЯ, 2 роки. Місце відлову: вул. Гордієнка. Жвава, сентиментальна дівчинка. Хвилюється і дуже радіє, коли їй приділяють увагу.

ШЕГГІ, 3 роки. Місце відлову: вул. Озерна. Дуже домашній, гарно себе поводить, “туалетні справи” робить виключно на вулиці.

КОРА, 3 роки. Місце відлову: вул. Петрусенко. Звикла до компанії людини. Вміє знаходити і приносити кинуту їй палицю.

БЕЛЛА, 7 років. Викинута господарем на вул. Липинського. Дуже добра, розумна дівчинка, її хочеться обійняти. Ми розпочали курс лікування.

БАРБІ, 1 рік. Місце відлову: вул. Окуневського. Щира, відкрита, наївна дитина. Неймовірний живчик і дзвіночок.

КАЙЛО, 3 роки. Місце відлову: вул. Білогорська. Абсолютно домашній хлопчик. Наразі сумує і дивиться на всіх з-під лоба.

БЛЕЙД, 6 років.

Внаслідок травми чи інфекції майже не бачить на обидва ока. Лікарі хотіли прописати йому окуляри, але Блейд відкинув такий варіант, бо носити окуляри — не собаче діло. Не дивлячись на ваду, хлопчик чудово справляється з усім сам: бачить силуєти, запам’ятовує маршрути, гуляє на повідку і все робить дуже охайно. Він здатен жити повноцінним життям, просто потрібна лагідна людина поруч.

ЕЛСІ, 5 років.

Мала новоутворення в молочних пакетах. З дівчатами, на жаль, таке часто трапляється. Завдяки все тим же лікарям, усе гаразд. А про те, що була проблема, нагадує лише поголене місце на лівому боці, яке незабаром заросте. Заросте і забудеться. Елсі чудова дівчинка, і яка вміє залишатися  оптимісткою. В її світі – ніяких сліз, життя чудове, трава зелена, а сонце яскраве.

МАКІ, 6 років.

Жив десь в незадовільних умовах, в наслідок чого має певні проблеми з суглобами і болючі відчуття в лапках. Не довіряв нікому і сам себе не любив. Зараз дуже змінився: пройшов курс лікування, зрозумів, що лапки морозити не варто і почав ночувати в будці (а не принципово на землі, як то було). Вчиться бути відкритим і комунікабельним. Любить різні смаколики. І сонячні промені, бо лапкам краще в теплі.

ТУЗ, 1 рік.

Потрапив у сильце. Міг з легкістю залишитися інвалідом, але наші лікарі врятували лапку. Тепер Туз проходить реабілітацію, бігає, стрибає і робить все від нього залежне, щоб пошкоджена ліва лапа не заіржавіла. А те, що залишився невеличкий шрам – не біда і мало хто помітить, бо ж справжні джентльмени усе одно простягають тільки праву лапу для вітання.

Фото Ірини Шелест та Марти Сірко

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.