дивись.info

Міжнародний фонд «Відродження» проводить низку конкурсів

Міжнародний фонд «Відродження» проводить низку конкурсів
Фото: ЛОДА

Міжнародний фонд «Відродження» проводить конкурси згідно зі своїми пріоритетами. Суспільно значущі проєкти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами.

Проєктні пропозиції подаються українською мовою, інформує ЛОДА.

Цією ініціативою Фонд прагне зміцнити практику фінансування значущих суспільних ініціатив шляхом краудфандінгу – залучення коштів від громадян, надати фінансування проєктам направленим на підтримання ініціатив із взаємодопомоги та розвитку критичного мислення.

Завдяки підтримці, громадські організації, які реалізовують проекти та залучають кошти спільноти отримають додаткові можливості для реалізації своїх ідей.

Пропонуємо Вашій увазі наступні конкурси:

Міні-гранти для втілення ідей з розвитку критичного мислення. Термін подачі заявок: 05.04.2020. Максимальний розмір мані-гранту: 150 тис. грн.

Деталі за посиланням: https://www.irf.ua/contest/mini-granty-dlya-vtilennya-idej-z-rozvytku-krytychnogo-myslennya/

«Людяність і взаємодопомога»: гуманітарна ініціатива проти пандемії. Термін подачі заявок: заявки приймаються постійно і розглядаються в порядку надходження. Середня вартість проектів становить 50 тис. грн.

Деталі за посиланням: https://www.irf.ua/contest/konkurs-grantiv-dlya-protydiyi-koronavirusu-lyudyanist-i-vzayemodopomoga/

Конкурс ідей для партнерства в ініціативі «Краудфандінг для медіа». Термін подачі заявок: 15.04.2020. Максимальна сума дофінансування: 150 тис. грн.

Деталі за посиланням: https://www.irf.ua/contest/konkurs-idej-dlya-partnerstva-v-inicziatyvi-kraudfanding-dlya-media/

Конкурс ідей для партнерства в ініціативі «Краудфандінг для соціального підприємництва». Термін подачі заявок: 15.04.2020. Максимальна сума дофінансування: 150 тис. грн.

Деталі за посиланням: https://www.irf.ua/contest/konkurs-idej-dlya-partnerstva-v-inicziatyvi-kraudfanding-dlya-soczialnogo-pidpryyemnycztva/

Конкурс ідей для партнерства в краудфандінговій ініціативі «Культура. Спільнота». Термін подачі заявок: 15.04.2020. Максимальна сума дофінансування: 150 тис. грн.

Деталі за посиланням: https://www.irf.ua/contest/konkurs-idej-dlya-partnerstva-v-kraudfandingovij-inicziatyvi-kultura-spilnota/

З усіма питаннями щодо конкурсу ви можете писати на [email protected] або або на фейсбук-сторінку Фонду. (активне посилання https://www.facebook.com/irf.ukraine/)

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.