дивись.info

Міський штаб Львова просить заборонити користування спортмайданчиками

Міський штаб Львова просить заборонити користування спортмайданчиками

Міський штаб рекомендує заборонити користування дитячими і спортивними  майданчиками в час карантину.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

У понеділок, 30 березня, відбулося чергове засідання штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції COVID-2019 у Львові. На штабі розглянули постанову Кабінету Міністрів України щодо того, яким установам дозволено працювати в час карантину.

Також штаб запропонував винести на розгляд і затвердження міської комісії ТЕБ і НС заборону користування дитячими, дитячо-спортивними і спортивними майданчиками, затвердити обов’язкову наявність масок під час користування громадським транспортом, відвідування магазинів та супермаркетів.

«Сьогодні на засіданні штабу ми розглядали постанову Кабміну в частині, кому дозволено працювати.

Тому, ми будемо виносити на розгляд і затвердження міської комісії ТЕБ і НС, дозволити працювати тим установам, які здійснюють ремонт комп’ютерної техніки, установам, які надають послуги зв’язку, та оптикам.

Також на розгляд комісії будемо виносити рішення про заборону користування дитячими, дитячо-спортивними і спортивними майданчиками. І рішення щодо обов’язкової наявності засобів індивідуального захисту, зокрема масок, коли люди відвідують продуктові магазини, супермаркети, і при користуванні громадським транспортом. Тобто, в транспорт можуть заходити лише люди, які мають маски», — повідомила Галина Слічна, керівниця штабу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.