Ціни на нафту побили антирекорд 2002 року

Oil pipeline and pumping unit of the silhouette

Світові ціни на нафту оновили 18-річний мінімум на тлі новин про поширення коронавірусу та запровадження урядами країн світу обмежень на пересування повітряного та наземного транспорту.

Про це повідомляє Reuters, передає Громадське.

Зранку 30 березня ціни на нафту марки Brent впали до 22,7 долара за барель. Нафта американської марки WTI подешевшала до 19,92 долара за барель — це мінімум за останні 18 років.

Аналітики зазначають, що наразі на ціни на нафту впливають декілька факторів:

  • поширення коронавірусу;
  • запровадження обмежень у роботі транспорту та, відповідно, — падіння попиту на нафтопродукти;
  • цінова війна між Росією та Саудівською Аравією, які не можуть домовитися про зменшення обсягів видобутку нафти на тлі уповільнення світової економіки.

«Поки ми не бачимо сигналів завершення пандемії, ціни на нафту залишатимуться під тиском та можуть впасти нижче 20 доларів за барель», — повідомив аналітик з питань сировинних ринків компанії Rakuten Securities.

23 березня світові ціни на нафту продовжили своє падіння на тлі загострення ситуації з поширенням коронавірусу при незмінних обсягах видобутку нафти. Нафта марки Brent наблизилася до $25 за барель.

18 березня світові ціни на нафту впали до 17-річного мінімуму. Згодом російська нафта марки Urals впала до 19 доларів за барель, що є рекордно низькою ціною з 2002 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: