Аграрна компанія «Контінентал» сплатила за рік понад 160 мільйонів податків

Львів область

«Контінентал Фармерз Груп» вкотре підтвердила свій статус сумлінного платника податків і надійного партнера місцевих громад, оприлюднивши звіт про виконані у 2019 році податкові та соціальні зобов’язання.

Компанія «Контінентал» сплатила 161,91 млн грн податків і 6,71 млн грн соціальної допомоги у Львівській області за 2019 рік

Так, підприємства Компанії, розташовані у Львівській області, до бюджетів всіх рівнів
минулоріч сплатили 161,91 млн грн податків. Сума соціальних інвестицій, виділених «Контіненталом» на Львівщині за цей період, становить 6,71 млн грн.
Минулий рік став знаковим для «Контінентал Фармерз Груп», адже у 2019 році вона почала працювати як єдиний бізнес після злиття «МРІЯ Агрохолдинг» та CFG (Continental Farmers Group). За підтримки свого міжнародного інвестора SALIC об’єднана Компанія продовжила дотримуватись встановленої КСВ-стратегії, залишаючись надійним партнером пайовиків та сумлінним платником
податків державі.

«Оновлена Компанія продовжує працювати цілком прозоро, а одним з найважливіших своїх пріоритетів вважає інтереси пайовиків, які довіряють нам свою землю. Тому ми дбаємо про розвиток громад, фінансово підтримуючи їхні ініціативи, популяризуючи створення кооперативів у селах, а також забезпечуючи повну й своєчасну сплату податків, які наповнюють місцеві та державний бюджети. Так ми будуємо довгострокові партнерські відносини із нашими пайовиками та державою, – зазначив Генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен. – Таку стратегію
підтримує наш інвестор SALIC, який спрямовує в українську економіку потужні інвестиції і тому зацікавлений вести чесний та відповідальний бізнес в Україні».
Загалом же до бюджетів усіх рівнів від Компанії за 2019 рік надійшла сума 670,17 млн грн. А на втілення соціальних ініціатив місцевих громад, з якими агрохолдинг співпрацює на території п’яти областей Західної України, у минулому році із бюджету Компанії спрямували 30,15 млн грн. За ці кошти було реалізовано важливі проекти в сферах медицини, інфраструктури, освіти, благоустрою, культури, спорту, духовності, екології, кооперативного руху та ін.

Найвагомішими проектами, реалізованими за сприяння «Контіненталу» протягом 2019 року на Львівщині, стали: підтримка медичних закладів, ремонт шкіл та садочків, встановлення дитячих майданчиків та покращення інфраструктурних об’єктів області.
Як уже зазначалось, соціальна підтримка «Контінентал Фармерз Груп» охоплює декілька напрямків.

Серед них чільне місце посідає медицина. Так, за кошти Компанії вдалось поповнити автопарк швидкої допомоги у Жовтанецькій ОТГ. Проект обійшовся аграріям у 100 тис. грн. Також у межах ОТГ було відремонтовано ФАП у с. Колоденці, на що виділили 104 тис. грн. Ще 100 тис. грн витрачено на придбання гуманітарного вантажу для Кам’янка-Бузької районної лікарні. А у с. Демня Тростянецької
ОТГ навесні цього року запрацює нова лабораторія – аграрії долучились до фінансування обладнання для медзакладу. Сума соцінвестицій у проект склала 46 тис. грн. Медицині Радехівського району також допомогли, придбавши гуманітарний вантаж вартістю 120 тис. грн для трьох амбулаторій та шести ФАПів району. Всього на медицину Львівщини у 2019 році було спрямовано 579,6 тис. грн.

Фінансував агрохолдинг і духовність краю. Сума, виділена на духовні потреби громад, сягнула у минулому році 687,4 тис. грн. Завдяки аграріям оновилась церква у с. Новосілка Перемишлянського району. Для придбання будівельних матеріалів та фарби для храму виділили 75 тис. грн.

«Церква Покрови Пресвятої Богородиці (УГКЦ) у с. Новосілки збудована у 2000 році, однак зовнішній вигляд вже потребував оновлення. За кошти спонсорів, зокрема «Контіненталу», пофарбували фасад, побілили храм ззовні. Зараз церква має зовсім інший вигляд, аж приємно глянути», розповідає Ольга Димид-Миханів, пайовичка «Контінентал Фармерз Груп», жителька с. Біле, яке належить до однієї сільської ради разом з с. Новосілки.

Також коштом Компанії було відремонтовано церкви та церковні будівлі у с. Батятичі Кам’янка-Бузької ОТГ (150 тис. грн), с. Хренів Кам'янка-Бузького району (90 тис. грн), с. Великий Любінь Великолюбінської ОТГ (30 тис. грн), с. Сушно Радехівської міської ОТГ (70 тис. грн), с. Розжалів Радехівського району (45 тис. грн).
На покращення інфраструктури краю «Контінентал Фармерз Груп» виділила 1,69 млн грн. За ці кошти вдалось потішити найменших жителів району, встановивши дитячі майданчики у с. Сушнів Радехівської міської ОТГ (40 тис. грн), с. Берестяни, що входить у Воле-Баранецьку сільську ОТГ (33 тис. грн) та у с. Хлопчинці Самбірського р-ну (30 тис. грн). У декількох населених пунктах області було налагоджено вуличне освітлення: с. Лука Луківської сільської ОТГ (50 тис. грн), с. Станин Радехівського району (22,5 тис. грн), с. П’яновичі Бісковицької сільської ОТГ (35 тис. грн), с. Погірці
Рудківської міської ОТГ (60 тис. грн), с. Чуква Чукв’янської сільської ОТГ (75 тис. грн). с. Передпільниця Старосамбірського району (65 тис. грн), с. Обидів та Рожанка Кам’янка-Бузької міської ОТГ (100 тис. грн). Крім того, вдалось долучитись до ремонту доріг, зокрема, у с. Сапіжанка Кам’янка-Бузького району (22 тис. грн), с. Желдець (83 тис. грн) та с. Забужжя (130 тис. грн) Кам’янка-Бузької міської ОТГ.
Не забули про підтримку культурної сфери регіону. Сума соцінвестицій у галузь минулоріч сягнула  1,15 млн грн. За ці кошти відновлювали будинки культури, підтримували фестивалі та народні свята, а також допомагали оновлювати матеріально-технічний стан закладів культури. Зокрема, в с. Тадань
Кам’янка-Бузької міської ОТГ було перекрито клуб, на що витратили 50 тис. грн, а також зроблено капітальний ремонт Народного дому у цьому селі (45 тис. грн). Спрямовували кошти на реконструкцію та ремонт Народного дому у селах: Раделичі Миколаївського району (26,3 тис. грн), Дернів Кам’янка-Бузького райрну (30 тис. грн), Корналовичі Новокалинівської міської ОТГ (48 тис. грн), Полонична Кам’янка-Бузького району (40 тис. грн), Сусідовичі Старосамбірського району (50 тис.
грн). Оновили музичне обладнання вартістю 15 тис. грн у Народному домі с. Луки Луківської сільської ОТГ. Новий мікшерний пульт допомагає у проведені концертів у с. Тишиця Кам’янка-Бузького району.

Вартувало оновлення – 15 тис. грн.
Минулого року відчутно підтримала Компанія освіту та науку області. Всього інвестовано в галузь 1,43 млн грн. За ці кошти здійснено реконструкцію території ДНЗ «Вишенька» у с. Жовтанці Жовтанецької сільської ОТГ. Здійснено капітальний ремонт 1 поверху освітнього закладу у с. Гординя Новокалинівської міської ОТГ. А в школі с. Чуква Чукв’янської сільської ОТГ відремонтовано систему
опалення на суму 100 тис. грн. На проекти у сфері благоустрою у Львівській області «Контінентал Фармерз Груп» виділила 688,8 тис. грн, ще 247,1 тис. грн – на потреби молоді та спорту.

Уже декілька років поспіль Компанія є помічником Святого Миколая: солодкі подарунки до свят отримує малеча у селах, де агрохолдинг обробляє землі. Дітки у населених пунктах Львівської області, де присутня Компанія, також отримали святкові пакунки. А всього акція охопила 51 район, 53 ОТГ, 105 навчально-виховних закладів, 52 дитячі заклади дошкільної освіти, 111 шкіл у п’яти областях Західної України.
Минулоріч Компанія продовжила працювати над централізованими проектами, серед яких чільне місце займає підтримка кооперативного руху. На сприяння сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам у 2019 році «Контінентал» виділив 886,7 тис. грн.

Екологічним проектам «Контінентал Фармерз Груп» приділила окрему увагу. Ініціатива з роздільного збору сміття для подальшої переробки у селах, яку аграрії підтримують вже кілька років, у 2019-му розширилась – запущено проект «Зелений Равлик», який розповсюджує контейнери для сортування твердих побутових відходів. Успішним став і новий екологічний проект Компанії «Марафон лип», в межах якого протягом минулого року працівники агрохолдингу спільно з пасічниками та іншими
ініціативними групами висадили понад 1,5 тис. саджанців медодайних дерев у п’яти областях Західної України – Тернопільській, Львівській, Хмельницькій, Чернівецькій та Івано-Франківській.

Окрім того, «Контінентал Фармерз Груп» активно зайнялася корпоративним волонтерством.

Працівники кластерів та офісів Компанії впродовж року упорядковували об’єкти інфраструктури і наводили благоустрій у громадах, де агрохолдинг обробляє землі. Майже 100 тис. грн витратив «Контінентал» на облаштування автобусних зупинок, дитячих майданчиків, прибирання вулиць та покращення стану суспільно корисних об’єктів у селах. У Львівській області зусиллями працівників Компанії було наведено благоустрій довкола пам’ятника у с. Жовтанці, що входить у Жовтанецьку
сільську ОТГ, та пофарбовано паркан церкви у с. Чуква Чукв’янської сільської ОТГ. Втім, головна мета ініціативи, наголошують наголошують в Компанії, – проявити турботу і засвідчити відкритість до громад, з якими співпрацюють.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: