• USD: 32.18
  • EUR: 33.45

На Львівщині лісівники будуть розганяти пікніки

На Львівщині лісівники будуть розганяти пікніки

Львівська ОДА звернеться до лісогосподарських підприємств та мисливських товариств Львівщини з проханням посилити посилити безпеку відвідування своїх об’єктів

Львівська ОДА звернеться до лісогосподарських підприємств та мисливських товариств Львівщини з проханням посилити безпеку відвідування своїх об’єктів.

Про це під час брифінгу розповів заступник голови ЛОДА Іван Собко.

«Ми сьогодні на штабі це питання також розглядали і сигналізували уряду та головному санітарному лікарю України, що багато мешканців ігнорують карантинні заходи і відбувають сім'ями, цілими групами на природу в ліс, парки, де розводять багаття і, відповідно, смажать шашлик та інші продукти. У ці вихідні десятки фактів скупчень осіб, особливо на природі, в парках, були чітко зафіксовані як керівниками органів місцевого самоврядування і виконавчої влади, так і поліцією. Щоб такі факти не продовжувалися, ми будемо просити керівника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Дейнеку, начальника «Галсільлісу», керівників державних, і комунальних лісгоспів, мисливських товариств посилити заходи безпеки і відвідувань на своїх об'єктах і в лісі, зокрема, тому що кількість скупчень людей, особливо у вихідні, є неймовірно великою» - заявив Іван Собко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: