• USD: 40.60
  • EUR: 40.00

Актуальні теми:

Підтримати

Скільки апаратів ШВЛ закупила Львівщина нинішнього року

Скільки апаратів ШВЛ закупила Львівщина нинішнього року

З початку 2020 року державні структури закупили через Prozorro 385 апаратів штучної вентиляції легенів на понад 286 млн грн — підрахували аналітики DOZORRO, повідомляє прес-служба Prozorro.

Найбільше ШВЛ через Prozorro придбали в Дніпропетровській (79), Київській (71), Херсонській (33) та Львівській (31) областях. Найменше — Рівненська, Івано-Франківська та Запорізька області. Там закупили лише по 1 апарату.

ШВЛ бувають різних типів. Тому і коштувати вони можуть від 25 тис. грн до майже 1 млн. Найдешевші — ті, якими обладнують машини швидкої допомоги. Найдорожчі — стаціонарні апарати з інтелектуальним керуванням.

Важливо розуміти: це не всі закупівлі апаратів штучної вентиляції легень для українських лікарень. Частину апаратів ШВЛ зараз купують приватним коштом та передають у лікарні по всіх регіонах України. В Україні немає власного виробництва ШВЛ, тож усі їх доставляють з-за кордону.

За сьогоднішньою інформацією Міністерства охорони здоров'я України, у 240 лікарнях, які визначені для прийому пацієнтів з коронавірусом, є 1882 апарати штучної вентиляції легень. Тиждень тому в МОЗ озвучили, що загалом в країні є близько 4000 ШВЛ, але відтоді їхня кількість мала зрости.

Апарати штучної вентиляції легень відіграють важливу роль у порятунку пацієнтів з важкою формою захворювання — у такому випадку їх підключають до апаратів ШВЛ для забезпечення достатнього надходження кисню.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: