дивись.info

У МОЗ затвердили єдиний державний протокол лікування хворих на коронавірус

У МОЗ затвердили єдиний державний протокол лікування хворих на коронавірус
фото з відкритих джерел

Новий міністр охорони здоров’я Максим Степанов виступив зі зверненням, у якому відзвітував за перші три дні роботи на своєму посту, – повідомляє у соцмережі Фейсбук Міністерство охорони здоров’я.

У повідомленні міністр зазначив: «Здоров’я – найважливіше для кожного. А зараз це не просто турбота про себе і близьких, а й переживання на тлі пандемії.

Я впевнений, щоб ефективно підтримувати українців, Міністерство охорони здоров’я має бути відкритим і зрозумілим.

Тому зараз швидко про те, що ми вже зробили:

Найголовніше – ми затвердили єдиний державний протокол лікування для хворих COVID-19. Ми зробили це за два дні, і вже зараз всі медики країни отримують чіткий алгоритм лікування хворих. На жаль, від цього вірусу немає щеплення або ліків. Більш того, не застрахований ніхто, і захворіти може кожен. Але багато країн, які зіткнулися з цим невидимим ворогом раніше за Україну, вже мають ефективні напрацювання в боротьбі з хворобою, викликаною новим коронавірусом. І ми встановили стандарт лікування, який ґрунтується на досвіді цих країн».

У зверненні міністр також подякував лікарям за їхню працю.

«Я дякую, що ви звертаєте нашу увагу на ті питання, які необхідно вирішувати в першу чергу. На жаль, за кілька тижнів нам не вдасться побудувати сучасну медичну систему, але ми не відкладаємо це в довгий ящик, ми паралельно працюємо над реформою.

Що стосується сьогоднішніх викликів, то всі сили кинуто на їхнє вирішення.

Медики первинної екстреної допомоги – ми деталізували список лікарів, які отримають підвищення оплати, і винесли його в наказ. Звичайно, ви на передовій цієї війни, звичайно, ви маєте отримати це підвищення, і ви його отримаєте.

Медичні працівники, які працюють у неукомплектованому штаті, без належного захисту і підтримки – ми працюємо цілодобово, щоб ви могли працювати захищеними і в нормальних умовах».

Він наголосив, що посилили карантинні заходи заради безпеки українців. «Залишайтеся вдома. Карантин – це не канікули. Це війна з невидимим ворогом, і ви – перша лінія захисту», – резюмував Степанов.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.