• USD: 35.70
  • EUR: 37.40

Кримінальні провадження в Україні переводять в електронний формат

Кримінальні провадження в Україні переводять в електронний формат
ілюстрація з відкритих джерел

З 30 квітня в Україні стартує пілотний проект з переведення кримінальних проваджень в електронний формат. Про це повідомляють у прес-центр Офісу генерального прокурора.

З 30 квітня в Україні стартує пілотний проект з переведення кримінальних проваджень в електронний формат. Про це повідомляють у пресцентрі Офісу генерального прокурора.

Повідомляється, що 30 квітня 2020 запустять пілотний проект системи електронного кримінального провадження eCase. Першими її перевірять антикорупційні органи - Національне антикорупційне бюро, Спеціалізована антикорупційна прокуратура і Вищий антикорупційний суд.

Пілот передбачає інтеграцію eCase з Єдиним реєстром досудових розслідувань та системами судових органів.

Повна автоматизація на сьогодні «паперових» дій дає переваги для всіх учасників кримінального процесу. Прокуратура контролюватиме хід розслідування і здійснювати процесуальне керівництво у режимі on-line.

Слідство буде оперативно отримувати і мати можливість аналізувати всі необхідні дані, оскільки система оновлює всю інформацію на кожному етапі, планує time-management і календар завдань.

Свідки, підозрювані і їхні представники також будуть отримувати необхідні документи в електронному форматі. А судді будуть мати можливість доступу до системи навіть в умовах судового засідання для додаткового дослідження доказів і ключових позицій у провадженні.

Офіс генерального прокурора вже підготував відповідні зміни до законодавства, прийняття яких стане кроком на шляху до диджиталізації кримінального процесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: